Kto telefonował? Pomożemy ustalić!

Po co zastanawiać się kto dzwonił oraz czy musimy odebrać telefon, skoro można w prosty oraz szybki sposób to sprawdzić? Gorąco witamy na domenie internetowej, dzięki której każdy odwiedzający ma okazję zapomnieć o zastanawianiu się „kto dzwonił” – już dziś masz możliwość przestać zastanawiać się czy to coś istotnego czy może kolejna oferta. Wystarczy jedynie, że skorzystasz z możliwości, jakie przygotowaliśmy. Prezentowana witryna internetowa to szybki oraz prosty sposób odpowiedzenia na pytanie, kto do nas wydzwania – tak w szeregu przypadków trapiące. Jeśli ten numer znajduje się w naszej bazie oznaczonych numerów, pewnie oprócz odpowiedzenia sobie na zapytanie kogo to numer tak wydzwania będzie też wolno dowiedzieć się – dlaczego.

Zapraszamy do tego, aby dodawać do nasze bazy te spamerskie numery, by pomóc innym uniknąć dręczenia telefonicznego. Nieuprawnione rozmowy to następny problem, jaki ma prawo pozostać zgłoszony do nas. To zwięzłe, męczące połączenia których nie można odebrać połączenia w odpowiednim czasie. Telefon rejestruje nieodebrane połączenie i najpewniej nie rozpozna numeru, jakkolwiek Ty możesz już dowiedzieć się czyj numer do ciebie wydzwaniał – właśnie sprawdzając go w naszej bazie.

Ludzie wielokrotnie dzwonią do numeru, żeby dowiedzieć się, kto to jest – nie rób tego błędu, albowiem może to być numer niebezpieczny należący do krętacza, przez co prócz uciążliwości, nieodebrane połączenie ma prawo prowadzić do oszustwa na dwa sposoby:

numer, na jaki oddzwonisz, może zostać przekierowany na usługę premiową bez Twojej wiedzy, co świadczy, że pozostaniesz obciążony kolosalną sumą pieniędzy do zapłacenia za każdą minutę takiego połączenia

ktoś po drugiej stronie telefonu czy też za pomocą sms może oznajmić, że zwyciężyłeś nagrodę i podadzą inny numer, byś mógł odebrać swoją nagrodę, niemniej jednak nie mogą powiedzieć, ile kosztuje koszt połączenia. Ten drugi numer ma prawo stanowić numer stawki premium, znowu pobierający dużo pieniędzy.


Nie daj się naciąć – dowiedz się u nas czyj to numer!


Możemy pomóc, jeżeli:

Otrzymujesz „nieodebrane połączenie” z numeru, którego nie rozpoznasz.

Nie słyszałeś dzwonka telefonu.

Numer wygląda podejrzanie.

Dostajesz wiadomość tekstową z numeru, jakiego nie rozpoznajesz, jakkolwiek brzmi jakby był to znajomy.

Chroń się przed oszustwami, używając naszej bazy nieodebranych połączeń oraz wiadomości tekstowych z nieznanych numerów. To właśnie dzięki temu będziesz bezpieczny i zawsze będziesz wiedział kto dzwoni! Pamiętaj, również że najodpowiedniej nie reagować na wiadomości tekstowe lub też nieodebrane połączenia, które pochodzą z numerów, których nie rozpoznasz. Uważaj na numery telefonów rozpoczynające się na podejrzane kombinacje numerów. Są one przeważnie związane z opłatą premium i są w stanie być nadzwyczaj kosztowne!

Reklamy
Kto telefonował? Pomożemy ustalić!